Inne

Czystek /40g/

Czystek /40g/
Czystek /40g/

Czystek jest jedną z najsilniej działających roślin wzmacniających układ immunologiczny u człowieka. Nie sposób wymienić wszystkich jego właściwości. Ludzie korzystają z jego dobroczynnych właściwości już od ponad 2000 lat. Jego żywica jest w mirrze czy olejku labdanum. Niektórzy uważają, że czystek to właśnie mirra znana ze Starego Testamentu.

Cena: 5,67 zł
szt.

Ksylitol /200g/

Ksylitol /200g/
Ksylitol /200g/

Jemy stanowczo zbyt dużo cukru i dlatego zapadamy na wiele schorzeń. Jednak mimo napomnień lekarzy, nie jest łatwo zerwać z wieloletnimi przyzwyczajeniami. Dlatego przedstawiamy Państwu oryginalny Ksylitol, wyprodukowany z kory brzozy w Finlandii. Choć na pierwszy rzut oka wygląda i smakuje jak cukier, nie ma wiele z nim wspólnego.

Cena: 13,27 zł
szt.

Mięta liść /40g/

Mięta liść /40g/
Mięta liść /40g/

O mięcie pisali między innymi Pliniusz Starszy i Homer. Benedyktyni uważali, że picie mięty zapewnia przyjemne brzmienie głosu. Na świecie spotkać można ponad 30 gatunków tej niezwykłej rośliny. Jej nazwa pochodzi z greckiej legendy, w której nimfa Minthe, przyciągnęła uwagę Hadesa.

Cena: 5,17 zł
szt.

Yerba Mate /70g/

Yerba Mate /70g/
Yerba Mate /70g/

Yerba Mate to suszone liście (a czasem drobne patyczki) pozyskiwane z ostrokrzewu paragwajskiego (łac. ilex paraguariensis). Właściwości pobudzające i terapeutyczne tego niezwykłego napoju doceniły miliony ludzi na świecie.

Cena: 6,63 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl